برای مبارزه با سوسک حمام چه کار باید بکنیم؟

برای ریشه کنی سوسک حمام باید به یک شرکت سمپاشی معتبر مراجعه کرد، این شرکت باید متشکل از کارشناسان با تجربه وودارای تحصیلات دانشگاهی در رشته حشره شناسی که با انواع حشرات وسموم حشره کش آشنایی کافی داشته باشند. درغیر اینصورت ممکن است خطرات متعددی ما راتهدید کند، این خطرات ممکن است خطرات جانی منجر به مرگ یا ضایعه های جسمی وروحی غیر قابل جبران باشند.

شروط لازم برای شرکت ها

به طور خلاصه برای مبارزه با سوسک حمام دو پیش شرط اساسی لازم است: داشتن تجهیزات و ادوات فنی و دارا بودن اکیپ ماهر ومتخصص. البته این شرکتها باید مجوزهای لازم را بهداشت و درمان اخذ کرده باشند.

شناسائی صحیح گونه سوسک ، شناسائی روش درست وانتخاب مواد شیمیائی مناسب و دادن اطلاعات صحیح به مشتریان از وظایف یک شرکت سمپاشی معتبر می باشد.

تکنسین شرکت سمپاشی منازل باید کارخود را به خوبی انجام دهد، در طی عملیات سمپاشی نباید نقطه ای از چشم مخفی بماند و محل دقیق ورود سوسک به حمام وخانه بخوبی تشخیص داده شود. برای این کار باید محفظه های قطعات الکترونیکی، سوراخهای پشت قرنیزها، مکان هایی مانند کانالهای کابل توسط یک چراغ قوه وآینه با دقت مورد بررسی قرارگیرد. تعداد حشرات بالغ و لاروها باید برآورد گردد. در این مرحله همکاری صاحبخانه نباید فراموش شود.  یک اشتباه در مورد محل ورود یا تخم گذاری آنها، حتی اگر نوع حشره درست تشخیص داده شود، نتایج مورد انتظار را حاصل نخواهد کرد.

هدف شرکت نانوفن آوران پیشرو بهداشت تهران اهمیت بیشتر برای سلامتی افراد جامعه و محیط زیست است. اولویت این شرکت کنترل آفات بهداشتی با استفاده از روشهایی غیر سمی و در صورت ضرورت استفاده حداقلی از سموم مجاز و با کیفیت زیر نظر کارشناسان مجرب و دلسوز است.
داشتن زندگی سالم و تمیز حق همه ماست.
نانوفن آوران پیشرو بهداشت تهران آرامش را به شما هدیه می دهد.
بهداشت سالم با روش صحیح

شرکت سمپاشی نانوفن آوران پیشرو بهداشت تهران

شماره های تماس جهت رزرو و مشاوره سمپاشی در تهران

ساکنین محترم مناطق: ۱۳-۱۱-۸-۷-۶-۴-۳-۱ : ۲۲۰۴۸۲۷۸

ساکنین محترم مناطق: ۲۲-۲۱-۱۸-۱۱-۱۰-۹-۵-۲: ۸۶۰۱۳۰۶۲

سایر مناطق تهران: ۰۹۱۲۰۷۰۵۷۴۶ و ۰۹۱۹۷۱۷۴۲۷۶

شهرستانهای تهران:۰۹۱۰۴۹۶۴۱۷۲ و ۰۹۱۹۷۱۷۳۴۵۴

شیراز: ۰۹۳۹۳۳۸۶۷۷۹ و ۰۹۹۱۰۵۱۲۸۴۲

سنندج: ۰۸۷۳۳۱۷۶۶۵۵

amini خرداد ۲۴, ۱۳۹۶ آفات بهداشتی, سوسک درشت،سوسک فاضلاب یا سوسری آمریکائی«periplaneta americana»

نظر خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *