همه چیز درباره ساس

ساس

اگر فقط یک ساس ماده را وارد خانه خود کرده باشید،بیش از ۳۰۰ساس بالغ و۱۰۰۰تخمک تازه طی سه ماه مجددا به وجود خواهند آمد.

ساس ها آفت های خانگی دردسرساز هستند. آنها آب زیر کاه هستند ، یافتن آنها دشوار است و می توانند خطرات بالقوه برای سلامتی شما و خانواده شما به همراه داشته باشند. شرکت سمپاشی نانوفناوران مجهز به قابلیت های کنترل آفات با پشتوانه علمی ، سالهاتجربه موفق و پیشرفته ترین ابزار و محصولات ، برای ارزیابی مشکل ساس خانه شما و ارائه یک پاسخ استراتژیک برای خلاص شدن خانه از آفت میباشد. و حداکثر حفاظت را فراهم می آورد.

باماتماس بگیرید یا پیغام دهید:

 

۲۲۰۴۸۲۷۸   _ ۸۶۰۱۳۰۶۲ _   ۶۶۹۵۹۷۲۹

 

۰۹۱۲۰۷۰۵۷۴۶ 

بازرسی و کنترل در مورد آلودگی های فعال

از نظر یک فرد آموزش ندیده ، ریشه یابی آلودگی به ساس ممکن است دشوار باشد و حتی در صورت کشف ، داروهای خانگی و بازدارنده های بدون نسخه نیز اغلب بی اثر هستند. با استفاده از فرآیند محافظت از AIM ما ، یک متخصص حشره شناسی با مهارت بالا ، خانه شما را ارزیابی می کند ، یک راه حل را پیاده سازی می کند و فعالیت را نظارت می کند تا از اثربخشی تلاش های ما اطمینان حاصل کند و آرامش بیشتری را ارائه دهد.
ساس های تختخواب به سرعت تکثیر می شوند و فقط در عرض شش ماه ، تعداد کمی از آنها می توانند به یک لشگرکامل ۱۳۰۰۰ نفری یا بیشتر تبدیل شوند.

تشخیص برای شکستن چرخه زندگی ساس قبل از اینکه به یک مشکل بزرگتر تبدیل شوند ، حیاتی است. سرویس تشخیص آفات نانوفناوران ،با بازرسی های هدفمند از مکان های مخفی رایج ساس تختخوابی در خانه شما و نظارت مستمر برای اطمینان از عدم بازگشت دوباره آفات ، ریشه اصلی این مشکل را پیدا می کند.

باماتماس بگیرید یا پیغام دهید:

 

۲۲۰۴۸۲۷۸   _ ۸۶۰۱۳۰۶۲ _   ۶۶۹۵۹۷۲۹

 

۰۹۱۲۰۷۰۵۷۴۶ 

روند AIM: چگونه به شما کمک می کنیم از ساس های تخت خلاص شوید

مرحله ۱: ارزیابی

بازرسی

اگر شواهدی از ساس های تخت دیده اید یا می خواهید به محافظت از خانه خود در برابر این متجاوز در حال تکثیر کمک کنید ، متخصص نانوفناوران به منزل شما می آید و خانه شما را بازرسی می کند.

ساس های تختخواب اب زیر کاه و سخت پیدا می شوند ، اما متخصص نانوفناوران شما آموزش دیده است تا در صورت وجود،شواهد را به دقت تشخیص دهد. در اولین بازدید ، ما کل خانه شما از جمله تخت ، مبلمان ، فرش و ملافه را بررسی خواهیم کرد. ما بازرسی از مناطق هدف را انجام خواهیم داد ، و در صورت نیاز ، از ابزارهایی برای بررسی ترک ها و شکاف ها استفاده خواهیم کرد.

متخصص نانوفناوران شما معمولاً از اتاق خواب شروع به کار می کند و در خانه شما کار می کند و بیشتر روی مبلمان و درزهای مبلمان متمرکز می شود.

 

مرحله ۲: اجرا

پس از اتمام بازرسی و ارزیابی وضعیت ، متخصص نانوفناوران شما بهترین اقدامات را توصیه می کند. اگرمتخصص بازرسی آلودگی را تأیید کند ، نانوفناوران یک برنامه کنترلی را بر اساس شدت آلودگی و ترجیحات شما توصیه می کند. ما از بهترین ابزارها و علوم برای رفع علل و رفع مشکل ساس شما با بهترین روش برای خانواده ، حیوانات خانگی و محیط استفاده خواهیم کرد. این روش پیاده سازی، ساس ها و همچنین لاروهای ساس را هدف قرار می دهد – از رسیدن آنها به بلوغ ، نیش زدن و انتقال بالقوه بیماری جلوگیری می کند.

مرحله ۳: نظارت

ریشه کن کردن ساس ها می تواند مشکل باشد. بنابراین متخصص نانوفناوران شما یک بازدید پیگیری برای اطمینان از اثربخشی کنترل حرفه ای انجام شده انجام می دهد. علاوه بر این ، متخصص نانوفناوران شما بازدید را مستند می کند و مراحل بعدی را برای اطمینان از بهترین روش نگهداری برای خانه شما توصیه می کند.

چه انتظاری می توانید از سرویس ساس نانوفناوران داشته باشید:

ساس ها می توانند به سرعت تکثیر شوند ، بنابراین تشخیص زودهنگام برای جلوگیری از آلودگی بیشتر حیاتی است. فرایند حفاظت AIM یکپارچه ما برای ارزیابی خانه شما ، پیاده سازی راه حل ها و نظارت بر مشکلات ساس شما که ممکن است با آن روبرو شوید کار می کند.

در نانوفناوران ، ما هرگز یادگیری از اشکالات را متوقف نمی کنیم. ما از آخرین فن آوری و آموزش بی نظیر استفاده می کنیم ، بنابراین می توانیم از خانه شما با یک برنامه موثر متناسب با نیازهای خاص شما محافظت کنیم.به زبان ساده ما تا آخر با شما هستیم.

روشهای خلاص شدن از ساس (کلیپ با زیر نویس فارسی)

شستن مدوام هفتگی ملافه ها و روکش تشک ها و بالش ها و… تا زمانی که مطمئن باشید ساس ریشه کن شده است.

بازرسی  اطراف  تختخواب و تشک و بالش بخصوص بعد از رفتن مهمانی که در  خوابگاهها و پانسیونهای عمومی زندگی می کند. شستن روکش تشکها و بالش های ادامه مطلب

مورد استفاده (شستشو در لباسشوئی با دمای بالای ۶۰-۵۰ درجه )

 در صورتی که حیوان خانگی شما حرکات مشکوکی مثل گاز گرفتن تختخواب و … انجام می دهد. احتمال دارد که با ساس انسانی آلوده شده است.

استفاده از دور کننده هایی مثل روغن سدر می تواند در مسافرت ها کمک کننده باشد.

اتو کردن و بخار شور کردن لباس ها و مبلمان و اطراف حاشیه های فرش مخصوصا در قسمت زیری فرش.

بخار گرفتن درزها و شکافهای اطراف اتاق بخصوص اتاق خواب

۱- در صورتی که مسافر خانه یا هتلی اجاره کردید ابتدا به اطارف تشکها و و محل دوخت

و درز آنها مخصوصا در گوشه های تشک و بالش توجه کنید درصورتی که لکه های ریز

دان – دان قهوه ای مشاهده کردید سریع محل را ترک نموده و دنبال مسافرخانه یا هتل دیگری باشد.

۲- در صورتی که بعد از چند روز متوجه وجود ساس در محل اقامت موقتی خود شدید بمحض

ورود به خانه تمام وسایلی را که از محل آلوده آورده اید داخل یک کیسه پلاستیک بگذارید تمام

لباس های خود را در آورده و بمدت حدود نیم ساعت در آب جوش بیاندازید یا به دقت اتو بکشید.

سپس وسایلی را که داخل کیسه گذاشته اید مانند چمدان و محتوات آنرا کامل اتوی بخار شور بگیرید

یا داخل آب جوش بریزید یا سمپاشی کیند . به هیچوجه وسایل الوده خود را داخل منزل خود نبرید.

۳- بعد از مراجعه از محل مشکوک به آلودگی قبل از دوش گرفتن و شستن کامل لباس ها از

مبلمان و رختخواب خانه استفاده نکنید.

شماره های تماس جهت رزرو و مشاوره سمپاشی در تهران

ساکنین محترم مناطق: ۴-۳-۲-۱ : ۲۲۰۴۸۲۷۸

 

ساکنین محترم مناطق: ۲۲-۲۱-۱۸-۹-۵: ۸۶۰۱۳۰۶۲

 

سایر مناطق تهران: ۶۶۹۵۹۷۲۹

 

مشاورین شرکت :۰۹۱۲۰۷۰۵۷۴۶ و ۰۹۱۹۷۱۷۳۴۵۴ و ۰۹۱۹۷۱۷۴۲۷۶

 

مرکز شیراز: ۰۹۳۹۳۳۸۶۷۷۹ و ۹۹۱۰۵۱۱۸۴۲

 

سنندج: ۰۸۷۳۳۱۷۶۶۵۵و ۰۹۱۸۷۸۴۰۱۱۹

amini جولای 1, 2017 آفات بهداشتی, ساس

نظر خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.